نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
  1. Top | #1

شماره عضویت
    663
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.09
    0 تشکر در 0 پست

من به قصه ها ایمان دارم!

آره..علی رغم تمامه فاز ها و حس های منفی و گیج کننده ی اطرافم،من،دختری که شاید درحاله گم کردن رویاش بود،اقرار میکنم که قصه هارو باور دارم
    قصه ای در آینده ای نزدیک،تبدیل به واقعیت میشه
    من باور دارم که همه چی خوب پیش میره....بین تمومه این ناله ها و سردرگمی ها،چراغ راهمو پیدا میکنمو میرم جلو
    نه برای اثبات خودم به دیگران،نه برای متعجب کردن اونایی که خیلی صریح بهم فهموندن(از دل برود هر آنکه از دیده رود!)
    نه...فقط چون من لایقشم!
    لایق رسیدن به اون لحظه ایم که محقق شدن رویامو میبینم...برق شادی رو حتی برای چند دقیقه تو چشمای مهربون مامانم میبینم.....و این یعنی اینکه بزرگترین رویام به واقعیت پیوست!
    آره..من یه کنکوریم...ممکنه بعد این پست خیلی ها خیلی چیزا بگن.....از نظرات شخصی خودشون درمورد نظام آموزشی و بیکاری بعد از فارغ التحصیلی و  اینکه پول مهمه نه چیزه دیگه ای،تا مشکلات اقتصادی و اینکه بچه تو اگه کنکوری ای برو درستو بخون!
    فارغ از تمامه این حرفا،من اینو نوشتم که ثبت بشه...که به خودم قول بدم حتی یه لحظه برای رسیدن به اون لحظه متوقف نشم..خسته بشم اما متوقف نه...
    رویای من،اونقدر بزرگ و قشنگه که هرلحظه تصورش میکنم،و برای رسیدن بهش جلو میرم!
    فارغ از تمامه حرفا و انرژی های منفی و بعضا مثبت!
    رویای من،دیدن لبخند از تهه دله مامانمه.....چون میدونم که تمامه این مدت چقدر اذیت شد!
    چون میدونم که پابه پای من و خیلی خیلی بیشتر از من تو خیلی از زمینه ها رنج کشید.....
    و در نهایت، چون میدونم که بی انصافیه اگه برق شادیو حتی چند ثانیه تو نگاهش بوجود نیارم!
    گاهی باید نوشت....حتی از برهه ای از زندگیت که شاید از نظر خیلیا مهم نیست....حتی درمورد کاری که شاید از نظر خیلی از مردم جامعت،وقت تلف کردن و بی حاصله!
    اما من مینویسم تا بدونم که چقدر رویام مهمه.....
    و بهش میرسم....چون یه "منِ" بی اندازه مشتاق درونمه که میگه:قراره اتفاقای خوبی بیفته!
    و چون "خدا هست"!
    پس دیگه چی میخوام؟!!
    من به قصه ها ایمان دارم!♥
    ویرایش توسط fateme.BD : ۱۳۹۸-۰۱-۲۱ در ساعت 13:05