خب امروز میخوام در مورد منابع زیست واستون بگم. خلاصه و مفید میگم که سرتون درد نیاد واسه نظام قندیم یا کنکوری های 97 که آخریان دیگه با نظام قدیم
کتابای خیلی سبز: سال دوم و سومش حرف نداره توپن من خودم دو سه باری خوندمشون.ژنتیک سومش با اینکه خیلی زیاده ولی واقعا ارزش خوندن داره.پیشش اصلا سراغش نرید که به درد نمیخوره.واسه پیش الگو خوبه
نشر الگو: واسه کسایی خوبه که نیازی به درسنامه ندارن و قبلا یه چیزایی رو یاد گرفتن.مثلا خیلی سبزارو خونده باشین بعدش برید سراغش.کیفیت سوالاش عالیه ولی درسنامش بیشتر جنبه خلاصه ای داره و اگه یه قسمتی رو یاد نگرفته باشین نمیتونید ازش استفاده کنید.
فاگوزیست: اینا که کلا درسنامه ان و خودم توصیه نمیکنم ولی واسه بعضی بخشا که با خوندن کتاب و جزوه متوجه اشون نمیشید عالین اگه خیلی سبز بخونید مشکلی واستون پیش نمیاد.
جامع گاج معمولی نقره ای:این کتاب جالبیه.سمپادی ها و نمونه ایا اگه اینو بدین دستشون میگن کتاب خیلی چرتیه ولی یکی مث سارا حمتی تاکید کرده بود که بخونیدش.عموی خودم با همین 96 رو هفتاد وسه زد .اگه فارق التحصیلید یا وقت کم دارید حتما حتما اینو بخونید خیلی جالبه.ولی درکنارش حتما حتما کتابو نخونید...کتابو بخورید
گاج بنفش iq: این کتابو مازیا نوشتن برای تراز هفت به بالاها یه کتاب پر از ایده های جدید و سخت که خوندشونو به کسایی که وقت کم دارن تا الان زیست نخوندن اصلا توصیه نمیکنم.خلاصه این واسه حرفه ای هاست.
آبیا قلم چی: اینا فقط تستاشون تقریبا دقت کنید تقریبا خوبه.نه درس نامه داره و نه پاسخ تشریحی.واسه یه منبع اضافه اگهوقت زیاد داشتید خوبه.

یه سری جزوه ها هم جدیدن اومده مث دکتر فلان و بهمان ولی توصیه میکنم اصلا سراغشون نرید.کتابای زیادی هستن مث مهر و ماه که اکثرا یکی از یکی افتضاح ترن.دقت کنید فقط خیلی سبز و الگو الان میتونید استفاده کنید و نتیجه بگیریدوامیدوارم که موفق باشین