صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: *** مشاوره ***

1. Top | #1

شماره عضویت
    79
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.00
    1 تشکر در 1 پست

*** مشاوره ***

سلام
    درباره مشاوره برنامه ریزی انتخاب رشته . انتخاب منابع جزوه و لوح اموزشی میتونید سوال هاتون رو بپرسین
    با تشکر
    تشکر شده توسط : Mohsen
    مشاوره . برنامه ریزی. انتخاب رشته
    انتخاب دقیق کتاب.جزوه.لوح اموزشی
    بصورت رایگان
    09338112248

2. Top | #2

شماره عضویت
    81
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.00
    5 تشکر در 4 پست
    حالت من
    Konjkav
    سلام خوبيد؟خيلي سايت عالي اي دارين.چندبار اساسي كمكم كرد.
    يه سوال داشتم كه خيلي وقته دنبال راه حلش مي گردم ولي نميتونم پيداش كنم.اميداوارم شما بتونيد كمكم كنيد
    چطوري مي تونم ساعتاي مطالعه امو افزايش بدم. آخه هر كاري مي كنم نمي تونم سر درس بند بشم!ديگه نهايتا خيلي خودمو بكشم بتونم 5ساعت روزانه درس بخونم
    يه سوال ديگ ام داشتم. من رشته ام رياضيه.رياضي نسبتا قوي و خوبي دارم ولي نميتونم تست رياضي بزنم خصوصا اگه زماندار باشه.از كجا شروع كنم؟؟؟؟ مي تونيد كمكم كنيد؟راستي تاثير سوابق سال94 رو مي دونيد؟ميگن درس ب درسه ولي نمي دونم يعني چي؟معدل نهاييم 19.77 شد نميدونم خوبه يانه؟ولي ميخوام بيشتر تلاش كنم واسه كنكور.ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
    کاربران مقابل از يه دانشجوي آينده عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند Mohsen,publisherboy

3. Top | #3

شماره عضویت
    92
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.00
    1 تشکر در 1 پست
    سلام
    من امسال کنکور دادم و رته ام در منطقه 1 6500 شد با چه روش مطالعه ای می توانم در سال بعد رتبه ای بیاورم که تهران پزشکی قبول شوم؟
    من از درس زیست واهمه دارم و به خاطر همین واهمه مطالعه آن را به عقب می اندازم ولی در درس های ریاضی و فیزیک درصدم حدود 80 بود و در درس های عمومی حدود 50 درصد زدم .
    ممنون میشم اگر مرا راهنمایی کنید

4. Top | #4

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.09
    47 تشکر در 34 پست
    حالت من
    Khejalati
    نقل قول نوشته اصلی توسط يه دانشجوي آينده نمایش پست ها
    يه سوال داشتم كه خيلي وقته دنبال راه حلش مي گردم ولي نميتونم پيداش كنم.اميداوارم شما بتونيد كمكم كنيد
    چطوري مي تونم ساعتاي مطالعه امو افزايش بدم. آخه هر كاري مي كنم نمي تونم سر درس بند بشم!ديگه نهايتا خيلي خودمو بكشم بتونم 5ساعت روزانه درس بخونم
    يه سوال ديگ ام داشتم. من رشته ام رياضيه.رياضي نسبتا قوي و خوبي دارم ولي نميتونم تست رياضي بزنم خصوصا اگه زماندار باشه.از كجا شروع كنم؟؟؟؟ مي تونيد كمكم كنيد؟راستي تاثير سوابق سال94 رو مي دونيد؟ميگن درس ب درسه ولي نمي دونم يعني چي؟معدل نهاييم 19.77 شد نميدونم خوبه يانه؟ولي ميخوام بيشتر تلاش كنم واسه كنكور.ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
    با سلام
    خیلی صبر کردم تا دوستمون که بحث رو شروع کردن جواب بدن اما نیستن انگار....
    واسه افزایش ساعات مطالعه دفتر برنامه ریزی قلم چی رو پیشنهاد میکنم(خداییش خیلی خوبه اگه کامل باهاش پیش برین)
    واسه شروع تو ریاضی هم ابتدا تا زمانی که مطالب رو بخوبی یاد نگرفتین تست زماندار نزنین
    پس از فهم نسبی مطالب میتونین تست بزنین-همین طور میتونین بار اول بدون زمان و بار دوم با زمان تست بزنین
    تشکر شده توسط : publisherboy

5. Top | #5

شماره عضویت
    2
    عنوان کاربر
    مدیر ارشد
    میانگین پست در روز
    0.09
    47 تشکر در 34 پست
    حالت من
    Khejalati
    نقل قول نوشته اصلی توسط ms_gandomkar نمایش پست ها
    سلام
    من امسال کنکور دادم و رته ام در منطقه 1 6500 شد با چه روش مطالعه ای می توانم در سال بعد رتبه ای بیاورم که تهران پزشکی قبول شوم؟
    من از درس زیست واهمه دارم و به خاطر همین واهمه مطالعه آن را به عقب می اندازم ولی در درس های ریاضی و فیزیک درصدم حدود 80 بود و در درس های عمومی حدود 50 درصد زدم .
    به نظرم شما باید خودتون رو به موفقیت های نسبی و کوچیک قانع کنید(البته فعلا)
    برای ی بار هم شده جدی ترس رو کنار بزارین و یه مبحث نسبتا اسون انتخاب کنین و پس از اینکه تقریبا مسلط شدین تست زنی رو شروع کنین
    اینکار رو دوباره انجام بدین و سپس باری مباحث دیگه هم همین کارو رو تکرار کنین
    تشکر شده توسط : publisherboy

6. Top | #6

شماره عضویت
    110
    عنوان کاربر
    کاندید مدیریت
    میانگین پست در روز
    0.02
    33 تشکر در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط يه دانشجوي آينده نمایش پست ها
    برای افزایش ساعت مطالعه نباید افراطی عمل کرد
    میتوند هر هفته یک ساعت ساعت مطالعتون رو افزایش بدید و برای شروع 5 ساعت مناسبه
    برای این کار هم همونطور که آقا جواد گفت دفتر برنامه ریزی عالیه
    با توجه به معدل نهاییتون مطمئن باشید تو تمام درسا یه پشتوانه ی خوب دارید
    تاثیر معدل هر درس جداست و در سال 94 25 درصده
    اگه هر روز تست ریاضی بزنید مطمئن باشید بعد یه مدت هیچ مشکلی در تست زنی نخواهید داشت
    موفق باشید

7. Top | #7

شماره عضویت
    110
    عنوان کاربر
    کاندید مدیریت
    میانگین پست در روز
    0.02
    33 تشکر در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ms_gandomkar نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    پیشهاد من اینه که حتما هر روز مطالعه ی زیست رو داشته باشید و مطمئن باشید بعد از مدتی روی این درس مثل ریاضی و فیزیک مسلط میشید
    تو آزمون آزمایشی هم شرکت کنید تا توی این یه سال با برنامه درس بخونید
    اگه زیست رو هر روز حداقل 1 ساعت بخونید مطمئن باشید واهمه شما به طور کامل از بین میره
    موفق باشید

8. Top | #8

شماره عضویت
    81
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.00
    5 تشکر در 4 پست
    حالت من
    Konjkav
    متشكرم واسه راهنماييتون

9. Top | #9

شماره عضویت
    625
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.03
    0 تشکر در 0 پست
    تابستان فصل طلایی کنکور 98 (مطالعه در تابستان)

فکر میکنم تا الان دیگه شروع کردین به مطالعه و وارد وادی کنکور شدین و طعمشو چشیدین
    حقیقتش این روزها سوال نحوه ی مطالعه در تابستان و چگونگی مطالعه در تابستان زیاد از بنده پرسیده میشه!
    تصمیم گرفتم طی یه مقاله یه پاسخ جامع و کامل بهش بدم تا هم ابهامات شما عزیزان برطرف بشه و هم بتونید با اگاهی بیشتری مطالعه ی کنکوری خودتون رو جلو ببرید.

در ابتدا اشاره کوتاهی میکنم به اهمیت مطالعه در تابستان تا بدونید این فصل طلایی تا چه حدی میتونه روی نتیجه ی کار شما تاثیر بذاره !؟عملا 3ماه تابستون و بخصوص دو ماه پایانی اون یعنی مرداد و شهریور طلایی ترین 62 روز کنکور شما هستند،به این علت که تعداد اندکی از بچه ها این بازه زمانی رو برای استارت کار کنکوری خودشون انتخاب میکنن !

جا داره بهتون تبریک بگم اگر از الان در تکاپوی کنکور هستین و خودتون رو باهاش درگیر کردین،بدونین که از خیلی از رقیباتون جلو تر هستین اما قطعا یه مطالعه ی بدون برنامه در تابستان هیچ کمکی به شما نمیکنه و باید در نظر بگیرید که تفاوت یه برنامه ی خوب و بد در اولویت های اونه و اون اولویت هاست که میتونه مطالعه در تابستان رو به محلی برای پرتاب شما به سمت موفیت تبدیل کنه یا ..

سوال بسیار زیادی که از من پرسیده میشه این هست که برای مطالعه در تابستان چه مقطعی رو انتخاب کنم؟
    12هم بخونم یا یازدهم؟یا حتی دهم؟

[فقط کاربران ثبت نام کرده قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

10. Top | #10

شماره عضویت
    625
    عنوان کاربر
    کاربر جدید
    میانگین پست در روز
    0.03
    0 تشکر در 0 پست
    چرا نباید خلاصه نویسی کنیم!؟

عرض سلام خدمت همراهان،یه مسئله ای که این روزها ذهن بچه ها رو درگیر کرده بحث خلاصه نویسی و نوت برداریه دقیقا یکی از خطرناک ترین کارهایی که یه کنکوری یا دانش اموز
    میتونه تو سال کنکور انجام بده،تعجب نکن خلاصه نویسی واقعا کار خطرناکیه،میبپرسی چرا؟تو این مقاله بهت میگم قضاوتش با تو ببین بهتره انجام بدی یا نه؟اول یه تعریفی داشته باشیم
    که اصلا خلاصه نویسی چی هست؟وقتی یه متن رو میخونی و اون رو بصورت کوتاهتر و به زبون خودت ترجمه میکنی و مینویسی در واقع خلاصه نویسی کردی.

البته همه چیز به همین سادگیم نیست که بنظر میاد یا بقول معروف فلفل نبین چه ریزه ! این روزا ممکنه زیاد ببینینی،از مشاور کنکور گرفته تا دانش اموزا و کنکوریایی که دارن
    از خلاصه نویسی و متد های فلان استاد و فلان شخص حرف میزنن یا حتی شاید یسری تکنیکا رو خودشون هم اختراع کرده باشن،از من میشنوی جو زده نشو با درایت عمل کن،
    این کار به همون اندازه ای که میتونه سود ده باشه میتونه با اینده ی شما هم بازی کنه و اون رو تباه کنه.

نمیگم که بترسی،نمیگم که خلاصه نویسی 100% بد یا خوبه،حرفم اینه حواست رو جمع کنی،یه مسئله ی شخصیه ممکنه واسه یکی جواب بده واسه یکی دیگه نه،
    دقیقا بحث امروز ما اینه چرا خلاصه نویسی واسه یکی میشه لانچر موشک موفقیت و واسه یکی میشه تناب پوسیده ی چاه ؟؟

بحث خلاصه نویسی بحثیه که تعداد زیادی از مشاورای تحصیلی و همکارای بنده روش بحث دارن و تز میدن،چیز جدیدی هم نیست یه عده موافق و یه عده مخالف سرسخت اون هستن
    (فعلا بماند جزء کدوم گروهم � )،گروه اول معتقدن که میتونه با صرفه جویی عظیم در زمان بچه ها اونم در این موقع حساس که ثانیه به ثانیه ش با ارزشه،
    همینطور در ارتباط با بحث مرور های کوتاه و سریع شدیدا به بچه های کنکوری کمک کنه و اونها رو چندین پله از رقیباشون جلو بندازه.

ادامه ی مقاله

[فقط کاربران ثبت نام کرده قادر به مشاهده لینک ها هستند. ]

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین